Krovinių vežimas

 • Pilnų, stambių ir smulkių dalinių krovinių vežimus žemės, jūros ir oro transportu ES viduje;
 • Krovinių gabenimą į NVS šalis (Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Ukraina) su pristatymu nuo „durų iki durų“;
 • Krovinių gabenimą tentinėmis puspriekabėmis, autotraukiniais, izotermomis, šaldytuvais, žemės, jūros ir oro transportu; 
 • Negabaritinių krovinių gabenimą;
 • Įvairių pavojingų (ADR) ir greitai gendančių krovinių gabenimą;
 • Sandėliavimo paslaugas, krovos darbus;
 • Muitinės paslaugas;
 • Verslo tarpininkavimą;
 • Konsultacijas logistikos klausimais.

Sandėliavimas

 • Sausų krovinių sandėliai (1 000 m2);
 • Sandėliai, kuriuose palaikomas temperatūrinis režimas:
 • +0 ° C - +6 °C (300 m2)
 • -18 º C до -24 °C (120 m2).

Muitinės paslaugos

Savo klientams teikiame visas paslaugas, susijusias su muitinės klausimais. Esant poreikiui, tiesiogiai atstovaujame užsakovą teritorinėje muitinėje ar Muitinės departamente.

Mūsų darbuotojai gali dalyvauti Jūsų krovinio patikros procedūrose.

Kokybiškai, pagal nustatytus reikalavimus, rengiame ir teikiame dokumentus muitinės įstaigoms. Kol mes tvarkome Jūsų reikalus, Jūs galite skirti dėmesį tiesioginiam savo darbui.

Paslaugas teikiame 24 val. per parą, o tai leidžia užtikrinti nenutrūkstamus logistikos procesus. Muitinės paslaugų Rusijos rinkoje teikimas – ilgametis įdirbis, kuriantis Jūsų bendrovei pridėtinę vertę.

Sertifikatai

UAB „Svetra“ siūlo priešgaisrinės saugos sertifikatų, valstybinės registracijos liudijimų, išvadų, Rusijos Federacijos pramonės ir prekybos ministerijos licencijų, aiškinamųjų raštų, kilmės sertifikatų, techninį reglamentą atitinkančių sertifikatų-deklaracijų, radijo dažnių valstybinės komisijos išvadų rengimo paslaugas. Taip pat įmonė teikia techninių sąlygų rengimo ir registracijos bei ES ekologijos sertifikato rengimo paslaugas.

Karjera

Šiuo metu mūsų įmonė plečia savo darbuotojų ratą ir ieško pardavimų ir transporto vadybininkų. Jei pageidaujate dirbti tarptautinių gabenimų ir logistikos srityje, mūsų įmonėje galite sėkmingai realizuoti savo norus ir galimybes.

Mes ieškome darbuotojų, kurie dirba vadovaudamiesi aukštais veiklos standartais ir darbo etika, operatyviai reaguoja į kliento poreikius ir prisiima atsakomybę už savo veiksmus.

Įgyvendindami įmonės plėtros planus, į savo komandą nuolat priimame naujus darbuotojus. Jiems suteikiamos visos galimybės įgyti reikiamas žinias ir įgūdžius.

CMR Konvencija

1. Ši Konvencija taikoma kelių transporto priemonėmis vežamo krovinio už užmokestį sutarčiai, kai krovinio siuntėjas ir gavėjas yra skirtingų šalių teritorijose ir kai bent viena iš jų yra Konvencijos narė. Ši Konvencija taikoma nepriklausomai nuo sutartį pasirašančių šalių gyvenamosios vietos ir tautybės.

2. Taikant šią Konvenciją terminą “transporto priemonė” - automobilius, automobilius-vilkikus, priekabas ir puspriekabes - suprantame taip, kaip jie apibrėžti 1949 m. rugsėjo 19 d. Kelių eismo konvencijos 4 skyriuje.

TIR Konvencija

Susitariančiosios Šalys,norėdamos supaprastinti tarptautinių krovinių gabenimą kelių transporto priemonėmis, manydamos, kad krovinių gabenimo sąlygų pagerinimas yra vienas svarbiausių veiksnių, padedančių plėtoti šalių bendradarbiavimą, ir pritardamos, kad reikia supaprastinti administracinius formalumus tarptautinio kelių transporto srityje, ypač pasienyje, susitarė:

Apie mus

UAB „Svetra“ tarptautinėje transporto ir logistikos arenoje savo veiklą vykdo nuo 2009 m. Į rinką atėjusi su šūkiu „Logistika – iššūkis drąsiems!“ įmonė sukauptą vertingą patirtį taiko kasdieninėje veikloje – teikdama savo klientams kokybiškas logistikos, krovinių gabenimo, sandėliavimo paslaugas.

Pagrindinės bendrovės krovinių pervežimo darbo kryptys – Europa, Rusija, Pietryčių Azija, Šiaurės Amerika. Nuo 2010 m. įmonė bendradarbiauja su didžiausiomis Rusijos prekybos ir gamybos įmonėmis. Siekdama įgyvendinti savo misiją – užtikrinti užsakovams nenutrūkstamus procesus logistikos grandinėje – mūsų įmonė nuolat plečia savo paslaugų spektrą ir tobulina veiklos procesus. Kompleksinių paslaugų teikimas užtikrina maksimalų klientų poreikių patenkinimą ir leidžia prisitaikyti prie šių dienų logistikos „variklio“ ritmo.